Zwierzęcy Paśnik to punkt sprzedaży proponujący imponującej jakości wyroby dla zwierząt. Propozycja sprzedażowa jest tu szeroka oraz obejmuje działy jakimi są: gałązki, granulaty, korzenie, kwiaty, mieszanki ziołowe, nasiona, owoce i warzywa, siano, ziele i zioła rozdrobnione. Zasady realizacji zakupów są dla kupujących od pierwszych chwil jasne, a więc każdy jest świadomy, czego może się spodziewać. Na dodatek można liczyć na to, że kiedy ktoś nie będzie do końca orientować się, co wybrać, to wskazówek udziela doświadczona obsługa klienta. Każdy produkt jest szczegółowo scharakteryzowany, co stanowi kolejny atut. Jeśli jedynie konsument nie orientuje się, co wybrać dla własnego zwierzęcia albo na potrzeby własnej przychodni weterynarza, to dystrybutor od razu wskazuje, co jest do wybrania.

Przykładowym z często wybieranych produktów jest babka lancetowata, ze względu na to, jakie walory posiada. Wysuszone zioło babki lancetowatej posiada właściwości moczopędne, hamuje proces przekrwienia ciała, a także działa wykrztuśnie. Dlatego jest rekomendowane na przykład w przypadku rozwolnienia oraz zapalenia żołądka. Babka lancetowata posiada także cechy przypominające działanie antybiotyku, a także oczyszcza krew i płuca. Oddziałuje rozkurczowo na mięśnie górnych dróg oddechowych.

Ta roślina zielna występuje w wielu miejscach na świecie. Jej liście posiadają niemałą obecność błonnika, witamin, minerałów i pozostałych substancji odżywczych, z tego względu to idealny element dodatkowy w jadłospisie gryzoni a także królików. Liście babki lancetowatej są wzbogacone w błonnik, wspomagający korzystne dla zdrowia trawienie u gryzoni i królików a także zapobiegający problemom w układzie pokarmowym. Dołączenie babki lancetowatej do jadłospisu zwierząt podbuduje ich układ odpornościowy a także powoduje, że mają one więcej energii. Można też spostrzec, iż skóra oraz futro będą prezentowały się zdrowiej.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY