Zamysł na całoroczny interes opierający się o franczyzę w nurcie street food oferuje Sulaiman Kebab. Ten mobilny punkt ma dużą wyższość nad obiektami stacjonarnymi. Franczyza kebab może zostać umiejscowiony chociażby na ulicach, na deptakach, na osiedlach albo przy alei, na jakiej jest spore natężenie ruchu.

W takiej sytuacji nie trzeba się bać o brak zainteresowanych. Mobilna opcja zmniejszy też wydatki, jakie są niezbędne na adaptację obiektu na restaurację oraz na opłatę czynszu. Dzięki przyjaznej współpracy opierającej się na doświadczeniu ekspertów od franczyzy można oczekiwać regularnie pozyskiwanych dochodów. Biznes Kebab opracowany jest w taki sposób, by każdy, abstrahując od faktu, czy będzie mieć praktykę w branży gastronomicznej, bądź nie, mógł go poprowadzić.

Inwestor dostaje stuprocentowo wyposażoną, gotową do pracy przyczepę gastronomiczną. Proponowany kebab jest wyrobem spożywczym na wiele możliwości finansowych, dlatego zainteresowanych nie będzie brakowało. Zwłaszcza, iż do jego przyszykowania dostarczane jest najlepszej jakości mięso a także świeże warzywa. Decydując się na interes z Sulaiman Kebab można liczyć na wsparcie opiekuna regionalnego w ciągu całego trwania umowy. W dodatku udostępnione są świadczenia serwisowe w przypadku awarii sprzętu. Interes ten pozwoli zarobić od dziesięciu do 15 tysięcy złotych w ciągu miesiąca.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY