Przyczepy gastronomiczne przeznaczone do przekazywania dowolnego rodzaju pokarmu proponuje firma SHINE. Można decydować się na to, aby wybierać modele z wyposażeniem standardowym, jak i na takie, które będą mieć dodatkowe sprzęty. Na przykład, jeżeli ktokolwiek poszukuje sprzedaż przyczep gastronomicznych celem otwarcia kawiarni, to może decydować się na wyposażenie przystosowane do takiego stylu.

Jeżeli natomiast będzie serwować posiłki główne na gorąco, to także koncept będzie poddany personalizacji pod tym kątem. Poszczególne przyczepy są dostępne w seriach, wobec czego każdy ma możliwość znaleźć najlepszą dla siebie. Wyposażenie ogólne przystosowane jest do celu, z kolei można dobrać dowolnie inne sprzęty. Summer Series to kolekcja obejmująca pojazdy gastronomiczne, wyróżniające się połyskiem wprost lustrzanym.

Oddziałuje na to odręczne wypolerowanie, z zastosowaniem rekomendowanych preparatów, dostępnych na rynku światowym. Klienci mają możliwość dobierać pośród modeli dostępnych z asortymentu, w standardowych rozmiarach albo zdecydować się na dobór modelu zaprojektowanego na bazie indywidualnych wyznaczników. W kwocie food trucka otrzymuje się: ściany wewnętrzne, stół roboczy, podłogę z aluminium, całkowity system obiegu wody, pełną elektrykę, lampy, oświetlenie przyczepy LED, układ jezdny oraz otwieraną ladę.

Seria Summer Series S wyróżnia się natomiast zewnętrzną blachą nierdzewną w dowolnie wybranym kolorze. To zleceniodawca zadecyduje zarówno o kolorze, ale też o rozmiarach. Każdy ma szansę kupić tę przyczepę, która wypełni jego wymagania pod względem użytkowania. Znaczy to, że trzeba szczegółowo określić, na jaki cel dedykowany jest foodtruck. Nie ma znaczenia, czy ktokolwiek chciałby posiadać wersję klasyczną, bądź może interesują go chociażby grill, piec, lodówka, bądź automat do lodów. Ustalenie wszystkiego nad wyraz dokładnie jest kluczowe, ponieważ pozwoli czuć się pewnie, podczas otwierania takiego biznesu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY