Idealne pod kątem jakości wyroby z Italii dla branży gastronomicznej proponuje firma North Coast. W katalogu sprzedażowym można znaleźć wyroby topowych wywodzących się z Włoch firm, które umożliwiają przygotowanie stuprocentowo włoskich produktów w restauracji albo w pizzerii. Będą to dla przykładu włoskie wędliny, mozzarella włoska, sery, dojrzałe pomidory przypominające przecier, bądź włoskie podwieczorki.

Dodatkowo można nabywać zdrową żywność: BIO, bez laktozy oraz bez glutenu. Taka żywność przeznaczona jest nie tylko dla osób które doceniają pyszne i zdrowe menu, lecz również dla osób zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi. Kompletny asortyment jest na tyle szeroki, iż podzielony pozostaje na parę kategorii.

W rezultacie klienci mają możliwość szybko zrobić zakupy. Są to takie działy jak: asortyment dla gastronomii, desery i jogurty, kawa włoska, makaron świeży, makaron, ryż i mąka, oliwy, octy i przyprawy, Owocowa Rapsodia St. Dalfour, pieczywo, produkty roślinne, produkty słodkie i słone, ryby i owoce morza, sery, sosy i pomidory, warzywa i oliwki, wędliny, wina włoskie, włoskie mocne alkohole i likiery, jak i Italian Bar dla detalu. Klienci, którzy potrzebują oryginalnych włoskich produktów spożywczych wysokiej jakości, dostępnych w konkurencyjnych cenach bez wątpienia będą zadowoleni z tego, co mogą tutaj otrzymać. Sklep www rozwija się prężnie. Co ciekawe, zakupy robią tu nie tylko konsumenci skoncentrowani na kuchni włoskiej.

Z uwagi na bogactwo tego, co kuchnia śródziemnomorska ma do zaoferowania, można wybierać poszczególne opcje żywieniowe przykładowo dla lokali z branży gastronomicznej, które serwują potrawy kuchni rodzimej lub każdej innej. Na ten moment importowane są produkty od aż 70 czołowych producentów, co sprawia, że katalog wyrobów w takim punkcie sprzedaży jest bardziej rozbudowany aniżeli w przypadku sklepów konkurencyjnych.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY