Tuning samochodów cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególnie że w wielu przypadkach zrobić to można niewielkim kosztem. Rzecz jasna jeśli ktoś chciałby nieco bardziej zmodyfikować układ zawieszenia oraz silnik to musi się liczyć z dużymi wydatkami, ale w przypadku tuningu optycznego aż tak drogo nie będzie. Z tego też powodu właściciele aut, którzy chcieliby się wyróżnić, chętnie sięgają po różne możliwości, a jedną z najpopularniejszych jest tuning felg.

Fabryczne obręcze czasami nawet są może i całkiem ładne, lecz ich projektanci raczej nie mają możliwości zbytniego zaszalenia. Całkowicie odmiennie jest, jeżeli ktoś decydował się będzie na felgi JR Wheels. Producent ten jest bardzo znany w tuningowym świecie, co jest zresztą zupełnie zrozumiałe jeżeli przeglądnie się jego ofertę. Ilość dostępnych wzorów jest bardzo duża, co z jednej strony daje spore możliwości klientom, ale z drugiej sprawia, że czasami ciężko się ostatecznie zdecydować.

Felgi concaver wyróżniać się powinny wyglądem, lecz równocześnie pasować powinny do pojazdu właściciela. Niestandardowe kolory i wzory czy też większa szerokość i średnica – to właśnie na te rzeczy w pierwszej kolejności się patrzy podczas wyboru. Ale w wielu przypadkach ważna jest również moda i ewentualne trendy. Niektóre z modeli samochodów są tuningowane od wielu lat, i jeśli chodzi o nie po prostu niektórych rozwiązań nie wypada założyć, bo nie będzie to dobrze widziane w środowisku. Kupując superlekkie felgi SL02 trzeba też pamiętać o dwóch ważnych rzeczach.

Nawet jeśli w katalogu znalezione felgi świetnie będą wyglądały, to po zamontowaniu do danego samochodu już niekoniecznie. Najmniejsze drobiazgi mają tu ogromne znaczenie, z takich też powodów takie zakupy trzeba naprawdę dobrze rozważyć, a najlepiej porozmawiać z jakimś specjalistą. Ważne jest także to, aby przy tuningu nie zagalopować się za bardzo, zwłaszcza jeśli chodzi o szerokość. Przepisy naszego prawa nie zezwalają bowiem, żeby obręcze wystawały poza obrys pojazdu, bo wtedy pojawić się mogą problemy z policją.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY