Pastelowa naklejka na ścianę z motywem tęczy ze sklepu internetowego Pastelowelove dostępna jest w kilku rozmiarach oraz w licznych kolorach. Klienci mają do wyboru pojedynczy egzemplarz tęczy albo mogą decydować się przykładowo na parę tęcz. Wykonane techniką akwarelową nalepki zostały wykonane wyjątkowo dokładnie. Ich delikatna charakterystyka sprawia, że ściany będą miały wyjątkowy klimat.

W pierwszej kolejności projektanci, którzy są odpowiedzialni za projekt naklejka tęcza wykonują samodzielnie rysunek. Następnie natomiast wykorzystają technikę komputerową i przygotują materiały do wydrukowania. Kompletna koncepcja zaprojektowana jest tak, że tworzy spójną kompozycję. Odręczne wykonanie przez polskich artystów powoduje, iż wiele osób decyduje się na kupno takiej tęczy do pokoju własnego dziecka.

Tym samym, zyskują gwarancję, że dostaną produkt najwyższej jakości. Każda naklejka drukowana jest na najwyższej jakości folii, a także pokrywana jest matowym laminatem. To ochroni całość przed zarysowaniem. Nalepki zwracają uwagę rodziców, jacy chcą wystroić w interesujący sposób pokoik dziecięcy na przykład ze względu na to, iż wyraźnie widać na nich zabieganie o każdy szczegół. Tęczę można przyklejać na przykład za łóżkiem lub w miejscu wyznaczonym na zabawę. Poza tym, że jest to piękna dekoracja, to spełni również rolę użyteczną. Ochrania bowiem ścianę przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Ze względu na to że naklejki nie mają tła, można je nalepić na dowolny kolor ściany.

Poza tym, że będą nadawały się one do naklejenia na ściany, to na równi doskonale sprawdzą się na elementach umeblowania, szybie albo na lustrach. Tego typu niepozorna dekoracja może całkowicie odmienić wystrój pokoiku dziecka. Ze względu na to, że tęcza udostępniona jest w wielu kolorach, sprawdzi się bardzo dobrze tak samo w pokoju chłopca, jak i w pokoju dziewczynki. Nalepki z tęczą są doskonałym dowodem na to, że ściany w pokoju dziecka absolutnie nie muszą pozostawać nudne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY