Kampery imponującej klasy wypożyczane w CarGO! to samochody, które przeznaczone są dla wyjątkowo mających duże wymagania miłośników caravaningu. Osoby, które w firmie tej odpowiedzialne są za wynajem wiedzą, iż oczekiwania klientów są spore i dlatego bez przerwy dbają o to, żeby katalog obejmował najlepsze propozycje. Dlatego w zakresie kamper wynajem udostępnione są pojazdy kempingowe klasy Sport. To małe pojazdy kempingowe, które umożliwiają oszczędzenie paliwa. Takie kampery bardzo dobrze sprawdzą się w trakcie wyjazdów dla dwóch osób. Kabiny są wygodnie przygotowane i wszystko jest optymalnie rozplanowane.

Dzięki temu mniejsza przestrzeń jest praktycznie niedostrzegalna. Na wąskich, znajdujących się w Europie ulicach kampery tej klasy sprawdzają się doskonale. Klasa Comfort obejmuje kampery dla sześciu osób, cechujące się także praktycznym wyposażeniem i ekonomią. Te samochody polecane są w CarGO! dla rodzin oraz dla osób, które wybierają się w przejażdżkę z przyjaciółmi. Wyjątkowo cieszące popularnością są pojazdy z klasy Prestige. Są to kampery półzintegrowane, które łączą w sobie wydajność z wygodą. Wśród udogodnień znajdują się w nich: ogrzewanie grawitacyjne, bądź system klimatyzacji dla części mieszkalnej. Te kampery wyjątkowo polecane są dla rodzin.

Udostępniona jest też klasa Premium. To najwyższa klasa wśród oferowanych kamperów, wyróżniająca się maksymalnym wykorzystaniem powierzchni przy równoczesnym zachowaniu wielu udogodnień. Wyposażenie w takich kamperach to między innymi: panel solarny, telewizor LED, klimatyzacja dla części mieszkalnej, bądź ogrzewanie grawitacyjne. CarGO! dba o wypożyczających, dlatego można tutaj oczekiwać nie tylko na rabaty, lecz i na to, że to, co znajduje się na wyposażeniu, będzie wyznaczane na indywidualnych zasadach. Wynajem lub zakup dobrze urządzonych przyczep kempingowych to domena CarGO! od początku jej obecności na rynku.

+Artykuł sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY