Nbot to aplikacja wirtualna dla agentów nieruchomości. Umożliwia ona dostęp do ofert stworzonych przez osoby prywatne i agencje, ze wszystkimi zdjęciami a także z telefonami z blisko dwustu stron, co jest rzeczywiście ogromną nowatorską możliwością. Takie solidne źródło wiedzy, sprawdzi się w obsłudze klienta podażowego, jak i popytowego, ponieważ na takiej bazie została przygotowana jego koncepcja. Do programu są dołączone lejki sprzedażowe ułatwiające etap pozyskiwania ofert, co w pełni uprości obsługę klienta popytowego.

Agenci nieruchomości cenią taką opcję, gdyż rozwiązania jakimi są oprogramowanie dla biur nieruchomości są wypracowane wzorcowo. Do atutów aplikacji zalicza: wysyłanie ogłoszeń ze fotografiami, z prawie dwustu serwisów, wgląd do ofert indywidualnych oraz agencyjnych z telefonami z portali, szybkie ustalenie danych kontaktowych do właściciela, poinformowanie o naruszeniach w umowie na wyłączność, prędkie zaktualizowanie kwot w ogłoszeniach otwartych, precyzyjne określanie ceny oferty mieszkania oraz dostęp do ofert z pełnymi danymi adresowymi.

Wskazany program to kompleksowe rozwiązanie, opierające się na intuicyjnej obsłudze. Nbot dla biur nieruchomości, agentów nieruchomości i rzeczoznawców majątkowych został opracowany w ten sposób, by ich praca była znacznie łatwiejsza. Jego sposób obsługi jest zaprezentowany na stronie. Do wiadomości ma się wgląd po założeniu darmowego konta. Agent nieruchomości może przesłać oferty szybko, na dodatek zmieniając je na swoje. W efekcie obowiązki wykonuje sprawniej.

Rzeczoznawcy majątkowi mogą skontrolować, kto i w jakiej cenie promuje mieszkania, co pozwoli funkcjonować lepiej aniżeli konkurencja. W aplikacji umieszczone są wszystkie domy osób prywatnych wystawione od 2018 roku a także oferty wystosowane przez agencje, w związku z tym żadnych ogłoszeń nie da się ominąć.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY